RP601-13

1 rok

3 140 Kč s DPH

Intel Core i3-3220 3,3GHz, 4 GB DDR3 RAM, 120 GB SSD nový, DVDRW, Windows 7 Pro Více >>
Konfigurace produktu
Upřesněte výběr produktu

Skladem

ks

Moderně stavěný, výkonný kancelářský počítač od společnosti HP v malém formátu skříně SFF, takže zabere daleko méně cenného prostoru ve stísněném prostředí. Skříň počítače je ze přední strany prakticky vybavena rovnou čtyřmi USB a audio konektory. Snadno dostupné konektory oceníte například při přenášení dat na flash discích nebo externích discích.

Rychle dostupná data uložíte na nový SSD disk s kapacitou 120 GB. Data budete zálohovat přes DVD vypalovací mechaniku. Připojení vysokorychlostních paměťových médií zprostředkuje nejnovější rozhraní USB 3.0. Pro připojení zobrazovacího prvku je dostupný klasický D-Sub i digitální DisplayPort pro bezchybný přenos obrazu. Pro rychlé uvedení do služby je počítač dodáván s předinstalovaným operačním systémem Microsoft Windows 7 Professional.

Výpočetní základna je vybudována na procesoru Intel Core i3 3220 pocházející z rodiny Sandy Bridge. Pokročilá architektura a funkce dokážou velmi příjemně překvapit vyšším výkonem při stejné frekvenci a optimalizovanou spotřebou dle momentální situace. Výhodou tohoto procesoru je také přímo integrovaná grafická Intel HD Graphics 2000, která plně podporuje akceleraci HD obrazu a další nové technologie. Pro náročné grafické využití je připraven volný slot PCI Express 16x.

 

PC obsahuje OEM licenci operačního systému Microsoft Windows 7 Professional! Systém je předinstalován včetně veškerých ovladačů.

Parametry produktu

Grafická karta
Intel HD Graphics
Operační systém
Windows 7 Professional 64bit
Optická mechanika
DVDRW vypalovačka
Paměť
4 GB DDR3 RAM
Pevný disk
120 GB SSD SATA (nový, 2 roky záruka na disk)
Porty
1x COM, 1x D-SUB, 1x RJ-45, 1x displayport, 2x PS2, 4x USB 3.0, 6x USB 2.0 (2 vzadu + 4 vepředu), audio
Procesor
Intel Core i3-3220 (3,3GHz, 3M Cache)
Provedení skříně (case)
SFF
Síťová karta
Gigabit ethernet
Sloty na základní desce
1x PCI express x1 low profile, 1x PCI low profile, 2x PCI express x16 low profile
Záruka
1 rok
Kontaktujte nás!