Novinka A kvalita SSD disk

NB649-16-256

1 rok

6 840 Kč s DPH

Intel Core i5 5300U, 16 GB DDR3L RAM, 256 GB SSD, 15,6" FullHD, Windows 10 Professional Více >>
Konfigurace produktu
Upřesněte výběr produktu

Skladem

ks

ThinkPady řada T
Jakýmsi high-endem mezi ThinkPady je řada T. Té totiž z původních IBM ThinkPadů zůstalo asi nejvíce. Jsou navrženy tak, aby splňovaly přísné požadavky na konstrukci i výbavu. Tělo z uhlíkových vláken, dokovací konektor, kvalitní displej. Legendární odolnost ThinkPad testovaná dle armádních specifikací.

Lenovo ThinkPad T550
Ultrabook  Lenovo T550  je tenčí a lehčí než předchozí generace, navíc má k dispozici nové funkce pro vyšší produktivitu. Je speciálně připraven pro profesionály s veškerým potřebným vybavením a ještě dalšími funkcemi, které zajistí větší pohodlí a  komfort  při užívání, při zachování  maximálního výkonu . Notebooky série T vynikají především svými výkonovými a užitkovými vlastnostmi. Díky neustálému vývoji, výzkumu a testování, posouvají hranice profesionálních notebooků zase o velký kus dopředu.

Odolný zevnějšek a výkonný hardware dělá z Lenovo ThinkPad T550 velmi silného hráče na poli profesionálních notebooků. Použitím pevných, ale lehkých materiálů se tento 15,6" notebook pyšní hmotností pouze cca 2,2 kg. Zárukou odolnosti je i podrobení 8 vojenským testům, které zahrnují zkoušku na vysoký i nízký tlak, vlhkost, vibrace, teplotní šok, vysoké i nízké teploty a test proti vniknutí prachu.

Pohodlí při práci zajišťuje ergonomická klávesnice včetně numerické části, která je navíc odolná proti polití. Mezi klávesami najdete i oblíbený trackpoint pro přesné navádění kurzoru myši, nicméně výrobce nezapomněl ani na velký touchpad s širokými možnostmi konfigurace. Spoustu multimediálních tlačítek doplňují i tlačítka pro rychlý přístup k aplikacím.


Notebook disponuje displejem s FullHD rozlišením. V případě, že zatoužíte po obrazu na větší ploše, není nic jednoduššího, než notebook propojit s monitorem nebo televizí pomocí digitálního mini DisplayPortu nebo analogového VGA. Samozřejmě pro přenos dat a připojení periferií nechybí rychlé USB 3.0, stejně jako bezdrátové Bluetooth. S připojením na internet pomocí WiFi je už pak hračkou uspořádat videokonferenci nebo se vidět se svými blízkými přes HD webkameru, ať jste kdekoliv.

Notebook je dodáván s kompletní instalací Microsoft Windows 10 Professional CZ 64bit se všemi ovladači.

Napájecí adaptér k notebooku je vždy součástí.

Parametry produktu

Procesor
Intel Core i5-5300U (2,3 GHz, 3M Cache) Turbo Boost max. 2,9 GHz
Paměť
8GB DDR3L RAM
Pevný disk
256 GB SSD
Displej (LCD)
15,6" (1920x1080, 16:9) s LED podsvícením
Grafická karta
Intel HD Graphics 5500
Optická mechanika
-
Porty notebooku
1x mini DisplayPort, 3x USB 3.0, VGA (D-Sub), sluchátka/mikrofon, čtečka paměťových karet
Síťová zařízení
Bluetooth, Gigabit LAN, Wifi
Operační systém
Windows 10 Professional 64bit (elektronická licence)
Webkamera
Ano
Záruka
1 rok
Stav produktu
Repasovaný, A kvalita
Kontaktujte nás!