Novinka

NB615

1 rok

10 390 Kč s DPH

Intel Core i5-4300M 2,6 GHz, 8 GB DDR3 RAM, 128 GB SSD HDD, 15,6" Full HD, Windows 10 Professional Více >>
Konfigurace produktu
Upřesněte výběr produktu

Skladem

ks

Odolný 15,6" business notebook

Odolný zevnějšek a výkonný hardware dělá z Lenovo ThinkPad T540p velmi silného hráče na poli profesionálních notebooků. Použitím pevných, ale lehkých materiálů se tento 15,6" notebook pyšní hmotností pouze cca 2,2 kg. Horní uhlíkový kryt a spodní část z magnézia propůjčují T540p nevídanou pevnost a tuhost i díky inovativní technologii, která využívá podobnou konstrukci jako ochranné klece v závodních automobilech. Zárukou odolnosti je i podrobení 8 vojenským testům, které zahrnují zkoušku na vysoký i nízký tlak, vlhkost, vibrace, teplotní šok, vysoké i nízké teploty a test proti vniknutí prachu.


Srdcem počítače je dvoujádrový procesor Intel Core i5 4300M s architekturou Haswell, který je již v základu nataktovaný na 2,6 GHz. V případě potřeby vyššího výkonu zareaguje funkce Intel Turbo Boost a zvýší "otáčky" až na 3,3 GHz. Operační paměť tvoří rychlý modul s kapacitou 8 GB DDR3, takže si díky jeho spolupráci s procesorem vychutnáte plynulý chod systému i při multitaskingu. Pro ukládání dat je připraven rychlý SSD disk s kapacitou 128 GB.


Pohodlí při práci zajišťuje ergonomická a podsvícená klávesnice včetně numerické části, která je navíc odolná proti polití. Mezi klávesami najdete i oblíbený trackpoint pro přesné navádění kurzoru myši, nicméně výrobce nezapomněl ani na velký touchpad s širokými možnostmi konfigurace. Spoustu multimediálních tlačítek doplňují i tlačítka pro rychlý přístup k aplikacím.


Notebook disponuje displejem s Full HD rozlišením. V případě, že zatoužíte po obrazu na větší ploše, není nic jednoduššího, než notebook propojit s monitorem nebo televizí pomocí digitálního mini DisplayPortu nebo analogového VGA. Samozřejmě pro přenos dat a připojení periferií nechybí rychlé USB 3.0, stejně jako bezdrátové Bluetooth. S připojením na internet pomocí WiFi je už pak hračkou uspořádat videokonferenci nebo se vidět se svými blízkými přes HD webkameru, ať jste kdekoliv. ThinkPad T540p má i čtečku otisku prstů, která zabrání nežádaným osobám dostat se k obsahu počítače.


Notebook obsahuje OEM licenci operačního systému Microsoft Windows 8 Professional! Systém je upgradován na Windows 10 Professional a předinstalován včetně veškerých ovladačů.


Napájecí adaptér k notebooku je vždy součástí!

Parametry produktu

Displej (LCD)
15,6" (1920x1080, 16:9) s LED podsvícením
Grafická karta
Intel HD Graphics 4600
Operační systém
Windows 10 Professional 64bit
Optická mechanika
-
Paměť
8 GB DDR3 RAM
Pevný disk
128 GB SSD SATA
Procesor
Intel Core i5-4300M (2,6GHz, 3M Cache) Turbo Boost max. 3,3 GHz
Síťová zařízení
Bluetooth, Gigabit LAN, Wifi
Webkamera
Ano
Záruka
1 rok
Porty notebooku
čtečka paměťových karet, čtečka otisků prstů, 1x ExpressCard 34, 1x VGA (D-Sub), 2x USB 3.0, 2x USB 2.0, 1x sluchátka/mikrofon, 1x mini DisplayPort
Kontaktujte nás!