Novinka

NB609-1

1 rok

7 590 Kč s DPH

Intel Core i7 3520M 2,9GHz, 8GB DDR3 RAM, 128 GB HDD, 15,6" HD+, DVDRW, Windows 7 Pro, B kvalita (LCD) Více >>
Konfigurace produktu
Upřesněte výběr produktu


Skladem

ks

B kvalita - drobné vlasové oděrky po celé ploše LCD, při práci jen lehce patrné.

Graficky i výpočetně dosti výkonný, profesionálně zpracovaný business stroj s inovativním hardwarem jako odolný partner na cesty v pověstném černém šasi. To je pod povrchem celé zpevněno slitinovým rámem a nezapomnělo se ani na kovové závěsy LCD. Notebook LENOVO ThinkPad T530 je tedy předurčený pro náročné mobilní uživatele vyžadující naprostou spolehlivost, vyvážený výkon a efektivitu, kterou toto špičkové mobilní zařízení nabízí.

Jako většina profesionálních notebooků je s dokovacím konektorem, klávesnicí odolnou proti polití. Zajímavá je i kombinace velkého multidokotykového touchpadu a trackpointu, kterou oceníte při ovládání na klíně. Notebook si pěkně přisunete k sobě a přitom si nemusíte lámat ruku na touchpadu. Zároveň máte ruce připravené v pozici pro okamžité psaní. Pro ukládání dat je určen rychlý SSD disk o kapacitě 128 GB. Přístup k datům si můžete navíc ochránit přes čtečku karet SMART i čtečkou otisky prstů, která Vám spolu s dodaným softwarem pomůže k pohodlnému přihlašování například na internetové stránky. Oproti předchozímu modelu T520 proběhla modernizace portů USB na vysokorychlostní verzi 3.0.

Bohatý výkon na cesty poskytne technologicky reprezentativní procesor z rodiny Ivy Bridge - Intel Core i7 3520M. Tento nástupce procesorů s jádrem Sandy Bridge je stavěn na vyspělých 3D tranzistorech vyráběných 22 nm procesem, čímž se značně snižuje energetická spotřeba na provoz a přichází s vyšší taktovací frekvencí. Technologie Intel Turbo Boost 2 se vyrovná i s velmi vysokým zatížením, kdy automaticky zvedne frekvenci. Budete mít tak stále velkou rezervu výpočetního výkonu.


Notebook obsahuje OEM licenci operačního systému Microsoft Windows 7 Professional! Systém je předinstalován včetně veškerých ovladačů.

Napájecí adaptér k notebooku je vždy součástí!

Parametry produktu

Displej (LCD)
15,6" (1600x900, 16:9) s LED podsvícením
Grafická karta
Intel HD Graphics 4000
Operační systém
Windows 7 Professional 64bit
Optická mechanika
DVDRW vypalovačka
Paměť
8 GB DDR3 RAM
Pevný disk
128 GB SSD SATA
Procesor
Intel Core i7-3520M (2,9GHz, 4M Cache) Turbo Boost max. 3,6 GHz
Síťová zařízení
Bluetooth, Gigabit LAN, Wifi
Záruka
1 rok
Porty notebooku
čtečka paměťových karet, 1x ExpressCard 34, 1x DisplayPort, 1x VGA (D-Sub), 2x USB 3.0, 2x USB 2.0, 1x sluchátka/mikrofon
Kontaktujte nás!