A kvalita

NB621-1

1 rok

7 990 Kč s DPH

Intel Core i5-5300U 2,3GHz, 12GB DDR3 RAM, 256GB SSD, dotykový displej 14" Full HD, záložní integrovaná baterie, Windows 10 Pro, B kvalita Více >>
Konfigurace produktu
Upřesněte výběr produktu

Skladem

ks

B kvalita - drobné otlaky, popř. oděrky na displeji.

ThinkPad aneb legenda mezi notebooky

Řadu notebooků s označením ThinkPadnetřeba nijak zvlášť představovat. Má dnes již takřka legendární status a mezi jejími zástupci najdeme jedny z nejlepších pracovních zařízení, které kdy spatřily světlo našeho světa. Vyznačují se především kvalitou svého zpracování a komponenty z těch nejodolnějších materiálů, které zaručují spolehlivou funkčnost a dlouhotrvající životnost. Šasi z pevné hořčíkové slitiny v kombinaci s kvalitními tvrzenými plasty a matně černou povrchovou úpravou zajišťuje zvýšenou odolnost vůči poškrábání a celkovému poškození. Matný povrch displeje nabízí tu nejúčinnější možnou ochranu před nežádoucími odlesky od Slunce či jiného zdroje světla. Samotný displej navíc disponuje titanovými panty, které Vám umožní otevírat a zavírat notebook tak často, jak se Vám jen zlíbí, bez rizika opotřebení a následného prasknutí. Pokud patříte mezi pracovně vytížené jedince a hledáte pomocnou ruku, řada ThinkPad Vám ji s radostí nabídne.

Oceněná klávesnice ThinkPad

Patentovaná klávesnice Accutype byla za své speciální provedení oceněna odbornými kritiky. Důmyslné rozmístění jednotlivých kláves nabízí mnohem větší komfort při dlouhodobé práci a snižuje pravděpodobnost překlepu. Jednou z mnoha výhod, kterou uživatelé jistě ocení, je její voděodolnost. Té je dosaženou sofistikovaným systémem odtokových kanálků, které odvedou kapalinu skrze otvory na spodní straně šasi. V neposlední řadě je tato klávesnice vybavena červeným tlačítkem TrackPoint umístěným mezi klávesami G, H a B, který můžete využívat k ovládání pohybu myši. Máte povinností až nad hlavu a jste nuceni pracovat do pozdních nočních hodin? Jednoduchým stisknutím tlačítka si můžete zapnout podsvícení klávesnice, které Vám umožní psát bez sebemenších potížích i ve zcela zatemněné místnosti, zatímco citlivě zvolená bílá barva nebude nikterak dráždit Váš zrak.

14" Full HD displej (IPS) (300 nitů) s podporou dotykového ovládání

Tento notebook T450s nabízí FullHD (rozlišení 1920 × 1080) displej s technologií IPS (In-Plane Switching), který uživatelům nabídne špičkový vizuální zážitek. Technologie IPS nabízí živé barvy a pozorovací úhly téměř 180°. A dotykový panel zajistí pohodlné a dokonale plynulé ovládání.

Dvě baterie jsou více než jedna

Kromě klasické vyměnitelné baterie disponuje tento notebook také druhou integrovanou baterií. Ta slouží jako záložní zdroj energie, který zaručuje delší výdrž notebooku na jedno nabití a také možnost vyměnit tradiční baterii aniž byste museli notebook vypínat.

Notebook je dodáván s kompletní instalací Microsoft Windows 10 Professional CZ 64bit se všemi ovladači (elektronická licence - upgrade z Win 8 Pro).

Napájecí adaptér k notebooku je vždy součástí.

Parametry produktu

Procesor
Intel Core i5-5300U (2,3 GHz, 3M Cache) Turbo Boost max. 2,9 GHz
Paměť
12 GB DDR3 RAM
Pevný disk
256 GB SSD SATA
Displej (LCD)
14", Full HD 1920x1080, IPS, LED podsvícení, dotykový
Grafická karta
Intel HD Graphics 5500
Optická mechanika
-
Porty notebooku
1x mini DisplayPort, 3x USB 3.0, VGA (D-Sub), sluchátka/mikrofon, čtečka paměťových karet
Síťová zařízení
Bluetooth, Gigabit LAN, Wifi
Operační systém
Windows 10 Professional 64bit (elektronická licence)
Webkamera
Ano
Záruka
1 rok
Kontaktujte nás!