B kvalita

NB612-2

1 rok

7 390 Kč s DPH

Intel Core i7-4600U 2,1GHz, 12 GB DDR3 RAM, 256 GB SSD HDD, dotykový displej 14" HD+, záložní integrovaná baterie, Windows 10 Pro, B kvalita Více >>
Konfigurace produktu
Upřesněte výběr produktu

Skladem

ks

B kvalita - světlé otlaky na displeji. V případě zájmu Vám rádi pošleme fotografie.

Verze s multidotykovým displejem a podsvícenou klávesnicí.


Tenký a lehký
Ultrabook ThinkPad T440s s hmotností od 1,58 kg a tloušťkou 21 mm v nejširším místě je mobilní i výkonný.


14" Full HD IPS displej s vícedotykovým ovládáním

T440 s Full HD IPS displejem s rozlišením 1920x1080 a vysokým jasem nabízí prvotřídní vizuální zážitek. Pro snadnější navigaci využijte 10bodové vícedotykové ovládání!


Vysoce odolná konstrukce a armádní testování MIL-SPEC

Inovativní technologie Roll Cage přidává šasi a hornímu krytu notebooku dodatečnou tuhost a odolnost (vrchní kryt z uhlíkových vláken a šasi z hořčíku pro maximální pevnost bez zvýšení hmotnosti). Testování na armádní úrovni ověřuje robustnost, spolehlivost a kvalitu zpracování výrobků ThinkPad provedením osmi zkoušek na odolnost proti vysokému tlaku, vlhkosti, vibracím, vysoké teplotě, náhlým teplotním změnám, nízkému tlaku (odpovídajícímu nadmořské výšce 4 500 m), nízké teplotě a prachu.


Baterie Power Bridge zajišťuje dlouhou provozní dobu

Notebook T440s má ve standardní konfiguraci dvě tříčlánkové baterie, jednu interní a jednu výměnnou. Power Bridge vám umožní vyměnit zadní baterii bez přerušení napájení. Je to velmi užitečná vlastnost při dlouhých letech nebo cestách, která vám zajistí mnoho hodin práce bez nutnosti připojení k síťovému napájení.


Dva stereo reproduktory s technologií Dolby® Advanced AudioTM v2

Dolby® Advanced AudioTM představuje sadu zvukových technologií, které umožňují vestavěným stereo reproduktorům vašeho notebooku ThinkPad poskytovat křišťálově čistý prostorový zvuk. Pomocí této technologie lze dosáhnout lepší kvality hovorů přes VoIP aplikace, vyšší hlasitosti zvuku bez zkreslení a větší čistoty dialogů při sledování filmů.


Integrovaná 720p HD webkamera

Dokonale ostrý obraz, funkce sledování obličeje a potlačení zvuků klávesnice umožňují provádět webové konference nebo konverzace, jako byste na nich byli skutečně přítomni. Dvoupásmové digitální mikrofony zajistí vynikající přenos zvuku.

Notebook je dodáván s kompletní instalací Microsoft Windows 10 Professional CZ 64bit se všemi ovladači (elektronická licence - upgrade z Win 7 Pro).

Napájecí adaptér k notebooku je vždy součástí.

Parametry produktu

Procesor
Intel Core i7-4600U (2,1GHz, 4M Cache) Turbo Boost max. 3,3 GHz
Paměť
12 GB DDR3 RAM
Pevný disk
256 GB SSD SATA
Displej (LCD)
14", Full HD 1920x1080, IPS, LED podsvícení, dotykový
Grafická karta
Intel HD Graphics 4400
Optická mechanika
-
Porty notebooku
1x mini DisplayPort, 2x USB 3.0, VGA (D-Sub), sluchátka/mikrofon, čtečka paměťových karet
Síťová zařízení
Bluetooth, Gigabit LAN, Wifi
Operační systém
Windows 10 Professional 64bit (elektronická licence)
Webkamera
Ano
Záruka
1 rok
Kontaktujte nás!