Akce Výprodej A kvalita

NB612

1 rok

7 290 Kč s DPH

Intel Core i5-4300U 1,9GHz, 8GB DDR3 RAM, 128 GB SSD HDD, dotykový displej 14,1" HD+, Windows 7 Professional Více >>
Konfigurace produktu
Upřesněte výběr produktu

Skladem

ks

Verze s multidotykovým displejem a podsvícenou klávesnicí!

Tenký a lehký
Ultrabook ThinkPad T440 s hmotností od 2 kg a tloušťkou 21 mm v nejširším místě je mobilní i výkonný.


14" HD+ displej s vícedotykovým ovládáním

T440 s HD+ LCD displejem s rozlišením 1 600 × 900 a vysokým jasem nabízí prvotřídní vizuální zážitek. Pro snadnější navigaci využijte 10bodové vícedotykové ovládání!


Vysoce odolná konstrukce a armádní testování MIL-SPEC

Inovativní technologie Roll Cage přidává šasi a hornímu krytu notebooku dodatečnou tuhost a odolnost (vrchní kryt z uhlíkových vláken a šasi z hořčíku pro maximální pevnost bez zvýšení hmotnosti). Testování na armádní úrovni ověřuje robustnost, spolehlivost a kvalitu zpracování výrobků ThinkPad provedením osmi zkoušek na odolnost proti vysokému tlaku, vlhkosti, vibracím, vysoké teplotě, náhlým teplotním změnám, nízkému tlaku (odpovídajícímu nadmořské výšce 4 500 m), nízké teplotě a prachu.


Baterie Power Bridge zajišťuje provozní dobu až 17 hodin

Notebook T440 má ve standardní konfiguraci dvě tříčlánkové baterie, jednu interní a jednu výměnnou. Power Bridge vám umožní vyměnit zadní baterii bez přerušení napájení. Je to velmi užitečná vlastnost při dlouhých letech nebo cestách, která vám zajistí až 17 hodin práce bez nutnosti připojení k síťovému napájení.


Konektivita WWAN pro 3G/4G

Pro opravdovou mobilitu vybavte svůj notebook ThinkPad T440 konektivitou WWAN, abyste mohli využívat 3G nebo 4G sítě provozované mobilními operátory.


Technologie NFC

Notebook T440 s technologií Near Field Communication (NFC) představuje bezpečný a snadný způsob sdílení dat, propojení zařízení, párování se sítěmi a provádění dalších činností pouhým dotykem dvou zařízení.


VGA port

Port VGA pro připojení projektorů v konferenčních místnostech je nutným vybavením firemních notebooků. S nativním portem VGA odpadají problémy spojené s nákupem/ztrátou/výměnou adaptérů.


Dva stereo reproduktory s technologií Dolby® Advanced AudioTM v2

Dolby® Advanced AudioTM představuje sadu zvukových technologií, které umožňují vestavěným stereo reproduktorům vašeho notebooku ThinkPad poskytovat křišťálově čistý prostorový zvuk. Pomocí této technologie lze dosáhnout lepší kvality hovorů přes VoIP aplikace, vyšší hlasitosti zvuku bez zkreslení a větší čistoty dialogů při sledování filmů.


Integrovaná 720p HD webkamera

Dokonale ostrý obraz, funkce sledování obličeje a potlačení zvuků klávesnice umožňují provádět webové konference nebo konverzace, jako byste na nich byli skutečně přítomni. Dvoupásmové digitální mikrofony zajistí vynikající přenos zvuku.


Notebook obsahuje OEM licenci operačního systému Microsoft Windows 7 Professional! Systém je předinstalován včetně veškerých ovladačů.


Napájecí adaptér k notebooku je vždy součástí!

Parametry produktu

Displej (LCD)
14,1", 1600x900, 16:9, LED podsvícení, dotykový
Grafická karta
Intel HD Graphics 4400
Operační systém
Windows 7 Professional 64bit
Optická mechanika
-
Paměť
8 GB DDR3 RAM
Pevný disk
128 GB SSD SATA
Procesor
Intel Core i5-4300U (1,9GHz, 3M Cache) Turbo Boost max. 2,9 GHz
Síťová zařízení
Bluetooth, Gigabit LAN, Wifi
Webkamera
Ano
Záruka
1 rok
Porty notebooku
čtečka paměťových karet, 1x VGA (D-Sub), 2x USB 3.0, 1x sluchátka/mikrofon, 1x mini DisplayPort
Kontaktujte nás!