Novinka A kvalita

NB608-2

1 rok

5 990 Kč s DPH

Intel Core i5 3320M 2,6GHz, 8GB DDR3 RAM, 128 GB SSD HDD, DVDRW, 14,1", Windows 7 Professional Více >>
Konfigurace produktu
Upřesněte výběr produktu

Skladem

ks

Procesorem i grafikou inovovaný notebook Lenovo v mobilní velikosti jako profesionálně zpracovaný stroj pro časté cestování firemních zaměstnanců či podnikatelů. Tento business stroj je opatřen inovativním hardwarem v pověstném černém šasi. To je pod povrchem celé zpevněno slitinovým rámem a nezapomnělo se ani na kovové závěsy LCD. Notebook LENOVO ThinkPad T430 je tedy předurčený pro náročné mobilní uživatele vyžadující naprostou spolehlivost, vyvážený výkon na vysoké úrovni a efektivitu.

Jako většina profesionálních notebooků je s dokovacím konektorem, komfortní klávesnicí a zajímavá je i kombinace velkého multidokotykového touchpadu a trackpointu, kterou oceníte při ovládání na klíně. Notebook si pěkně přisunete k sobě a přitom si nemusíte lámat ruku na touchpadu. Zároveň máte ruce připravené v pozici pro okamžité psaní. Pro ukládání dat je určen rychlý SSD disk o kapacitě 128 GB. Přístup k datům si můžete navíc ochránit přes čtečku otisků prstů. Oproti předchozímu modelu T420 proběhla modernizace portů USB na vysokorychlostní verzi 3.0.

Bohatý výkon na cesty poskytne technologicky reprezentativní procesor z rodiny Ivy Bridge - Intel Core i5 3320M. Tento nástupce procesorů s jádrem Sandy Bridge je stavěn na vyspělých 3D tranzistorech vyráběných 22 nm procesem, čímž se značně snižuje energetická spotřeba na provoz a přichází s vyšší taktovací frekvencí. Technologie Intel Turbo Boost 2 se vyrovná i s velmi vysokým zatížením, kdy automaticky zvedne frekvenci. Budete mít tak stále velkou rezervu výpočetního výkonu. Výhodou je i v procesoru umístěná grafická karta Intel HD Graphics 4000.

Notebook obsahuje OEM licenci operačního systému Microsoft Windows 7 Professional! Systém je předinstalován včetně veškerých ovladačů.

Napájecí adaptér k notebooku je vždy součástí!

Parametry produktu

Procesor
Intel Core i5-3320M (2,6GHz, 3M Cache) Turbo Boost max. 3,3 GHz
Paměť
8 GB DDR3 RAM
Pevný disk
128 GB SSD SATA
Displej (LCD)
14,1", 1600x900, 16:9, LED podsvícení, matný
Grafická karta
Intel HD Graphics 4000
Optická mechanika
DVDRW vypalovačka
Porty notebooku
1x DisplayPort, 1x ExpressCard 34, 2x USB 2.0, 2x USB 3.0, VGA (D-Sub), sluchátka/mikrofon, čtečka paměťových karet
Síťová zařízení
Bluetooth, Gigabit LAN, Wifi
Operační systém
Windows 7 Professional 64bit
Webkamera
Ano
Záruka
1 rok
Kontaktujte nás!