A kvalita

NB617

4 790 Kč s DPH

Intel i5-3210M 2,5 GHz, 4 GB DDR3 RAM, 320 GB HDD, 14,1" HD, DVDRW, Windows 10 Pro Více >>
Konfigurace produktu
Upřesněte výběr produktu

Skladem

ks

Navržen pro práci v pohybu.

  • Od pískem vyleštěného hliníkového krytu displeje po odolné provedení v barvě wolframu, tento pracovní notebook završí váš profesionální vzhled.
  • Nehody se stávají. Technologie HP 3D DriveGuard pomáhá chránit pevný disk notebooku před nárazy, otřesy či pády, takže jsou vaše data lépe chráněna.
  • Neupřednostňujte přenosnost před velikostí obrazovky. Tento notebook s úhlopříčkou 35,6 cm (14") můžete snadno nosit na všechny schůzky.

Je dobré mít na výběr.

  • Zvyšte bezpečnost a zjednodušte si přístup ke svému notebooku pomocí volitelné čtečky karet Smart Card.
  • Pohybujte se po obrazovce snadněji pomocí volitelného ukazovátka.
  • Zabezpečte svá data pomocí snímače otisků prstů HP Fingerprint Sensor, který používá otisky prstů k přihlášení do systému Windows a na webové stránky.
  • Občas je nutné setkat se tváří v tvář. Zvolte si webovou kameru HD, a virtuálně se spojujte s kolegy po celém světě, aniž byste museli opustit kancelář.
  • Je nejdůležitější nízká váha nebo dlouhá životnost baterie? Sestavte si notebook s volbou baterie, která vám nejlépe vyhovuje.

Získejte notebook vybavený pro práci.

  • Připojte se nyní k Internetu a e-mailům z více míst než kdykoli předtím díky množství technologií bezdrátového připojení – od Wi-Fi WLAN po volitelný modul širokopásmového mobilního připojení HP podporující sítě 3G a 4G a Bluetooth.


Počítač je dodáván s kompletní instalací Microsoft Windows 10 Professional CZ 64bit se všemi ovladači (elektronická licence - upgrade z Win 7 Pro).

Parametry produktu

Procesor
Intel Core i5-3210M (2,5GHz, 3M Cache) Turbo Boost max. 3,1 GHz
Paměť
4 GB DDR3 RAM
Pevný disk
320 GB SATA
Displej (LCD)
13,3", 1366x768, 16:9, LED podsvícení, matný
Grafická karta
Intel HD Graphics 3000
Optická mechanika
DVDRW vypalovačka
Porty notebooku
1x Displayport, 1x firewire, 2x USB 2.0 (1x eSATA + PowerShare), 2x USB 3.0, VGA (D-Sub), mikrofon/line-in, sluchátka/line-out, čtečka SD karet
Síťová zařízení
Bluetooth, Gigabit LAN, Wifi, modem
Operační systém
Windows 10 Professional 64bit (elektronická licence)
Kontaktujte nás!