Akce Výprodej

NB582-1

1 rok

3 690 Kč s DPH

Intel Core i5-3427M 1,8 GHz, 4 GB DDR3 RAM, 320 GB HDD, 11,6", Windows 7 Pro Více >>
Konfigurace produktu
Upřesněte výběr produktu

Skladem

ks

Podsvětlená klávesnice, webkamera, ultra lehký!

Velmi kompaktní a zabezpečená přenosná kancelář na profesionální úrovni firemních zaměstnanců nebo podnikatelů. Tedy pro všechny, kteří vyžadují výkonově naprosto neomezující stroj a žádají také reprezentativní vzhled. Notebook je stavěný na tom moderním hardwaru a ideálně přizpůsobený pro mobilní použití. Velikost totiž odpovídá kvalitnímu 11,6" displeji s LED podsvícením a antireflexním povrchem, takže zajistí skvělou viditelnost.

Bezpečnost přístupu je zajištěna kartami SMART nebo přes rozeznání obličeje kamerou a pro případ nečekaného pádu nebo jiných nepříjemných událostí je vybavený tříosým akcelerometrem. Pro pohodlné psaní je opatřen podsvícenou klávesnicí s odolností proti polití. Další zařízení pojmou konektory USB 3.0 s funkcí trvalého napájení například pro nabíjení telefonu. Časté připojování si můžete ušetřit dokovacím konektorem.

Stěžejním bodem rychlých výpočtů bude procesor se sníženou spotřebou Intel Core i5 3427U. Při využití technologie Intel Turbo Boost 2 je schopen se přetaktovat až na 2,8 GHz, čímž si poradí i s mimořádným zatížením. Výhodou je i přímo v procesoru integrovaná grafická karta Intel HD Graphics 4000 s moderními technologiemi. Toto by mělo stačit pro hladký chod mnoha běžných aplikací v předinstalovaném operačním systému Microsoft Windows 7 Professional.


Notebook obsahuje OEM licenci operačního systému Microsoft Windows 7 Professional! Systém je předinstalován včetně veškerých ovladačů.


Napájecí adaptér k notebooku je vždy součástí!

Parametry produktu

Displej (LCD)
11,7" (1366x768, 16:9, LED podsvícení, matný)
Grafická karta
Intel HD Graphics 4000
Operační systém
Windows 7 Professional 64bit
Optická mechanika
-
Paměť
4 GB DDR3 RAM
Pevný disk
320 GB SATA
Procesor
Intel Core i5-3427U (1,8GHz, 3M Cache) Turbo Boost max. 2,8 GHz
Síťová zařízení
Bluetooth, Gigabit LAN, Wifi
Webkamera
Ano
Záruka
1 rok
Porty notebooku
čtečka paměťových karet, VGA, audio, 1x Displayport, 2x USB 3.0
Kontaktujte nás!