B kvalita SSD disk

NB626-01

1 rok

9 790 Kč s DPH

Intel Core i7-5600U 2,6 GHz, 8 GB DDR3 RAM, 256 GB SSD HDD, 14" FullHD, podsvícená klávesnice, Windows 10 Pro, B kvalita (touchpad) Více >>
Konfigurace produktu
Upřesněte výběr produktu

Skladem

ks

B kvalita - odřený touchpad (viz obrázek v galerii)

Verze s podsvícenou klávesnicí

DELL Latitude E7450

Výkonné notebooky jsou k dispozice snad od všech předních výrobců, které jsou v případě firmy Dell doplněny o nadstandardní podporu a rozsáhlou záruku. Řada notebooků Latitude je zaměřena pro firemní využití za pomoci špičkového zabezpečení a zvýšené odolnosti. Pod označením E7450 se navíc skrývá kompaktní štíhlý Ultrabook v elegantním šasi vybavený prvotřídním displejem prošpikovaný výkonnými komponentami.

Odolný skleněný displej a výkonné komponenty

V rámci tohoto produktu se skrývají nejen moderní úsporné procesory Intel Core, ale i precizní zvýšenou odolnost notebooku jako celku. Tělo notebooku je nejen lehké a tenké, ale navíc je vyrobeno z hliníku se speciální měkkou povrchovou úpravou. Víko displeje je dále vyztuženo uhlíkovými vlákny pro ještě větší odolnost a snížení hmotnosti.

Firemní zaměření nejen z pohledu správy a zabezpečení

Ultrabook Latitude E7450 v sobě integruje propracovaný systém zabezpečení uživatelský dat nejen proti neoprávněnému přístupu, ale i proti jejich znehodnocení, nebo ztrátě. Speciální software Dell Data Protection | Encryption zajišťuje nejen šifrování dat na pevném disku, ale i v případě jejich uložení na externích médiích včetně cloud úložišť. Vše je navíc integrováno přímo do operačního systému se snadným systémem jednotného přihlášení. Navíc nechybí ani možnost vzdáleného smazání citlivých dat v případě ztráty, nebo odcizení notebooku. Vše je dále plně nastaveno pro usnadnění podnikové správy celé flotily notebooků z řad Dell Latitude.

Exkluzivní kompatibilita s příslušenstvím v rámci řady Latitude

Mez další přednosti řady notebooků Dell Latitude, potažmo Latitude E7450, patří kompatibilita s příslušenstvím v rámci celé řady. Jedná se především o možnost použít dokovací stanici pro řadu Latitude E jako celek. 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Základem tohoto konkrétního modelu je procesor Intel Core i7-5600U, jedná se o dvojádrový high-end procesor pracující na frekvenci 2.6GHz a podporuje technologie TurboBoost pro navýšení pracovní frekvence až na 3.2GHz a Hyperthreading. Procesor je doplněn o 8GB operační paměti typu DDR3. Zobrazení zajišťuje 14" displej s rozlišením FullHD. Pro uživatelská data je určen 256GB pevný disk typu SSD, ale u tohoto modelu není dostupná optická mechanika. Mezi dostupná rozhraní patří bezdrátové Wi-Fi a Bluetooth. Dále nechybí tři konektory USB specifikace 3.0. Integrována je i praktická kamera spolu s podsvícením klávesnice

Notebook je dodáván s kompletní instalací Microsoft Windows 10 Professional CZ 64bit se všemi ovladači.

Parametry produktu

Procesor
Intel Core i7-5600U (2,6GHz, 4M Cache) Turbo Boost max. 3,2 GHz
Paměť
8 GB DDR3 RAM
Pevný disk
256 GB SSD SATA
Displej (LCD)
14" (FullHD 1920x1080, 16:9, LED podsvícení, matný)
Grafická karta
Intel HD Graphics 5500
Optická mechanika
-
Porty notebooku
1x HDMI, 1x Mini Displayport, 3x USB 3.0, sluchátka/mikrofon sdružený, čtečka SD paměťových karet
Síťová zařízení
Bluetooth, Gigabit LAN, Wifi
Operační systém
Windows 10 Professional 64bit (elektronická licence)
Záruka
1 rok
Stav produktu
Repasovaný, A kvalita
Kontaktujte nás!