A kvalita

NB640-8-500-HD

1 rok

8 190 Kč s DPH

Intel Core i5-4300M 2,9 GHz, 8 GB DDR3 RAM, 500 GB HDD, 15,6" HD, CZ klávesnice, Windows 10 Pro, A kvalita Více >>
Konfigurace produktu
Upřesněte výběr produktu

Skladem

ks

Renovovaná klávesnice opatřená novým potiskem s českým layoutem.

Kompaktní, spolehlivý a moderně výkonný počítač s komplexní výbavou na profesionální úrovni od společnosti Dell uložený ve zpevněném šasi ze slitiny na základně i LCD. Robustní kovové závěsy LCD jsou neodmyslitelnou součástí.

Notebooky Dell řady Latitude E představují ideální pomocníky nejen v kanceláří, ale za pomoci robustní konstrukce a dlouhé výdrže při práci na bateriové napájení i na cestách. Jedná se o řadu notebooků, které jsou výkonné, odolné i přenosné, tedy ideální pracanty nejen do kanceláře ale i na cesty. Nabízí dostatečnou plochu obrazovky a zároveň nezaberou příliš místa. Jsou navíc dostatečně výkonné a samozřejmostí je dlouhá výdrž při práci na bateriové napájení. Samozřejmostí je důraz na bezpečnost, který je oceňován především ve firemní sféře, ale notebooky potěší i moderním designem. Moderní je i použitý displej s LED podsvícením spolu s volitelnou podsvícenou klávesnicí. Na cestách je u notebooků důležitá i odolnost. I na tu je řada Latitude E připravena.

Design a odolnost

Řada notebooků Latitude E je nejen designově povedená, ale i velice odolná. Rám notebooku je navíc vyroben ze slitiny hořčíku což zvyšuje jeho odolnost a snižuje hmotnost. Dalšími ochrannými prvky je klávesnice odolná proti polití a speciální ochranné těsnění obrazovky snižující riziko poškození při každodenním používání.

Produktivita a zabezpečení

Samozřejmostí u moderních notebooků je výkon dodatečný nejen pro každodenní pracovní nasazení, ale i pro multimediální využití. Ve všech těchto ohledech plní řada Latitude E očekávání uživatele. Notebooky navíc potěší také dlouhou výdrží při práci na bateriové napájení. Za pomoci procesorů Intel Core nabízí notebooky dostatečný výkon pro běžné i náročné využití. Otázka bezpečnosti je řešena za pomoci ochrany dat na pevném disku prostřednictvím služby Data Protection | Encryption.

Specifikace

Tento konkrétní model Latitude E6540 z řady Dell Latitude E je založen na dvoujádrovém procesoru Intel Core i5-4300M, který pracuje na frekvenci 2,6GHz a podporuje technologie jako HyperThreading ( 4 virtuální CPU)  nebo TurboBoost pro navýšení frekvence až na 3.3GHz. Procesor je dále doplněn o 8 GB operační paměti DDR3. Pro uživatelská data je určen 500GB pevný disk. O zobrazení na 15,6"  HD displeji (1366 x 768 obrazových bodů) s LED podsvícením se stará grafika Intel HD Graphics 4600. 

Notebook je dodáván s kompletní instalací Microsoft Windows 10 Professional CZ 64bit se všemi ovladači (elektronická licence - upgrade z Win 7 Pro). Systém je předinstalován včetně veškerých ovladačů.

Parametry produktu

Procesor
Intel Core i5-4300M (2,6GHz, 3M Cache) Turbo Boost max. 3,3 GHz
Paměť
8 GB DDR3 RAM
Pevný disk
500 GB HDD
Displej (LCD)
15,6" (1366x768, 16:9) s LED podsvícením
Grafická karta
Intel HD Graphics 4600
Optická mechanika
DVDRW vypalovačka
Porty notebooku
1xHDMI, 4x USB 3.0, VGA, audio, čtečka paměťových karet
Síťová zařízení
Bluetooth, Gigabit LAN, Wifi
Operační systém
Windows 10 Professional 64bit (elektronická licence)
Webkamera
Ano
Záruka
1 rok
Stav produktu
Repasovaný, A kvalita
Kontaktujte nás!