B kvalita SSD disk

NB575-3W

1 rok

5 490 Kč s DPH

Intel Core i7-3540M 3 GHz, 8 GB DDR3 RAM, 256 GB SSD, 14,1" HD+, nVidia NVS 5200M, DVDRW, Windows 10 Pro, B kvalita (nefunkční LAN) Více >>
Konfigurace produktu
Upřesněte výběr produktu

Skladem

ks

B kvalita - nefunkční LAN port pro drátové připojení k síti. K dispozici je bezdtrátové připojení k síti přes Wifi.

Verze s výkonným procesorem Intel Core i7-3540M a grafickou kartou nVidia.

Notebooky DELL Latitude nabízí vynikající výkon, odolnost a skvělé řešení správy IT. Modely řady Latitude E6430 jsou navrženy pro profesionály na cestách, kterým poskytnou skvělý výkon ukrytý v kompaktním a lehkém notebooku se 14" displejem. Latitude E6430 přinese vaší organizaci maximální produktivitu a svým výkonem dokáže nahradit pracovní stanici. Díky profesionálnímu dokovacímu systému, kompatibilnímu s řadou E, zajišťují vysokou produktivitu a snižují náklady.

Všestranné využití

Ať jste kdekoli, komfort při práci vám zajistí snadné dokování a designové funkce zaměřené na maximální zvýšení produktivity. Klávesnice je odolná proti polití, je tichá a dobře se používá. Zvětšená dotyková podložka vám umožní snadnou navigaci po obrazovce.

Spolehlivé zabezpečení a efektivní správa

Kompletní sada dostupných zabezpečení vyhovující standardům umožní ochránit vaše data - zahrnuje modul TPM (Trusted Platform Module), řešení Dell Data Protection / Access a Dell Data Protection / Encryption. Notebook Latitude vám usnadní správu IT od nasazení po průběžnou údržbu možností vzdáleného přístupu, vzdálené správy baterie a systému BIOS a volitelné technologie Intel vPro, která umožňuje efektivní mimopásmovou správu.

Dlouhodobá výdrž

Během cestování se můžete spolehnout, že je notebook Latitude E6430 důkladně chráněn. Model E6430 nabízí velké množství bezpečnostních prvků od šasi Tri-metal po zdokonalenou izolaci pevného disku.

Specifikace

Tento model z řady DELL Latitude E6430 je vybaven výkonným procesorem Intel Core i7-3540M. Ten pracuje na frekvenci 3GHz a podporuje technologii Turbo Boost pro automatické přetaktování na frekvenci 3.7GHz. Procesor je doplněn o 8GB operační paměti, pro uživatelská data je připraven rychlý SSD pevný disk. Pro rozšíření je notebook vybaven dvojicí konektorů USB 3.0, dvojicí USB 2.0, z nichž jeden je kombo USB2.0/eSATA a slotem ExpressCard. Dále nechybí bezdrátové WiFi a Bluetooth.

Notebook je dodáván s kompletní instalací Microsoft Windows 10 Professional CZ 64bit se všemi ovladači (elektronická licence - upgrade z Win 7 Pro).

Parametry produktu

Procesor
Intel Core i7-3540M (3GHz, 4M Cache) Turbo Boost max. 3,7 GHz
Paměť
8 GB DDR3 RAM
Pevný disk
256 GB SSD
Displej (LCD)
14,1" (1600x900, 16:9, LED podsvícení, matný)
Grafická karta
Intel HD Graphics 4000
Optická mechanika
DVDRW Dual Layer
Porty notebooku
1xHDMI, 1x Express Card, 4x USB 2.0 (1x eSATA + PowerShare), VGA, audio, čtečka otisků prstů, čtečka paměťových karet
Síťová zařízení
Bluetooth, Wifi
Operační systém
Windows 10 Professional 64bit (elektronická licence)
Záruka
1 rok
Stav produktu
Repasovaný, B kvalita
Kontaktujte nás!